محل تبلیغات شما
با باور مینویسم

چون باور که نه ایمان دارم به حرفم.

من صدف سوگل(دوستان میدونن اسم مستعارمه هرچند خیلی دوسش دارم و هرچند اسم واقعی خودم و هم دوس دارم به هر حال اسامی اهمیت چندانی نداره) فراز و نشیب های زیادی تو زندگیم داشتم و دارم

مشغله های فکری زیادی تو زندگیم داشتم و دارم

و میدونم تو ام داری 

و میدونم توام سخت تو فکری

من از قدرت باور حرف میزنم از حالا شروع میکنم و برمیگردم دونه دونه گذشتم رو چک میکنم

خواستم برم مشهد شد و رفتم.

ترم 1 که بودم باور داشتم که تو نقشه کشی که استادش بماند چقد دیوونه بود و شاگرد اولم ون تو درسش 12 شد من باور داشتم که قوی ام و تلاش کردم واسه کارم 

اما اگه از من بپرسی میگم تلاشم فقط 20  درصد تاثیر داشت و بقیه نیروی ایمان بود

تو نقشه کشی 2 که داشتم 3 روز وقت داشتم و کل شو شبانه روز تلاش کردم که یاد بگیرم

اما از من بپرسی میگم باورم بود که باعث شد 20 شم در حالی که خیلی ها کم شدن

ترم 2 که بودم وسط امتحانا روحیه خودم و با دست خودم داغون کردم و گفتم نمیتونم نتونستم باور کن

ترم 3 هم با وجود اینکه امتحانا راحت بود (هرچند استاد لج بود و بالای دو سوم کلاس و انداخت اما من با استاد کاری ندارم )قبل امتحان به خودم گفتم من همشو یادم رفته و باور کن همش و یادم رفت و و رقم رو تقریبا خالی دادم 

خواستم بگم سر جلسه کنکور گفتم الانه که وقتم تموم بشه با وجود 25 دقیقه ای که تو دروس عمومی واسم باقی مونده بود حتی تو اون 25 دقیقه 5 تا سوالم نزدم

تو انتخاب رشته گفتم لیاقتشو دارم دانشگاه سراسری روزانه رشته خوب قبول بشم و باور کن که قبول شدم

تو دبیرستان یه کتاب دادن بهمون بعدازظهری بودم فیزیک 2 هم امتحان داشتم گفتم باید تو مسابقه کتابه اول بشم

کتاب 300 صفحه ای رو در کمتر از 4 _5 ساعت 2 بار خوندم

خواستم بگم که تو استان اول شدم

و گذشته های دور که یادمه اما ترجیح میدم متن و بلند نکنم.

خواستم بگم که روحیتو هیچوقت هیچوقت تو زندگی داغون نکن

من منکر تلاش نمیشم

اما با قدرت باور میتونه از کمترین تلاشت بهترین بازده رو داشته باشی

تا برسه تلاش زیاد

که غوغا میکنه

16 ام امتحانم شروع میشه(امتحان 16 ام راحته 20 میشم اونکیا نخوندم(

بماند که چیز زیادی نخوندم 

اما شروع میکنم بخونم شروع میکنم و مطمءنم بازده ام عالی میشه

و مطمءنم که میتونم سرنوشت رو با باورم تغییر بدم

و مطمءنم میتونم کاری کنم که در زیر این متن پی نوشت بزنم بعد امتحاناتم تا قدرت باور رو باور کنین.

جرقه تغییر-اختیار

نوشتن جزئ لاینفک زندگیم:)

تغییر در این سه سال در حدی که از تعجب داشتم شاخ در میاوردم

تو ,باور ,داشتم ,رو ,ام ,گفتم ,قدرت باور ,باور کن ,و مطمءنم ,شروع میکنم ,داشتم و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها